Інформація щодо логіну

Ви потрапили на сторінку логіна електронного кабінету для непобутових споживачів, для користування Сервісом Оператора. Для отримання доступу до електронного кабінету, у непобутового споживача з ПрАТ "Кіровоградобленерго", повинен бути укладен договір на надання послуг з розподілу електричної енергії та підписана додаткова угода для доступу до електронного кабінету. У разі, якщо не укладена додаткова угода, необхідно зареєструватися через сайт або звернутися до місцевого РЕМ.
Інформація про логін та пароль, щоб отримати доступ до електронного кабінету, міститься в тексті додаткової угоди. Після пункту 4, дод. угоди. Логін та пароль необхідно вводити без лапок.
Для реєстрації на сайті необхідно скористатися посиланням - "РЕЄСТРАЦІЯ".
Якщо ви забули пароль до електронного кабінету, необхідно скористатись посиланням - "Забули пароль?".

ПЕРШІ КРОКИ ПІСЛЯ ПІДПИСАННЯ ДОДАТКОВОЇ УГОДИ

Після підписання додаткової угоди з обох сторін, на електронну адресу споживача прийде лист з посиланням. Вам необхідно буде скористатися цим посиланням. Тільки після цього, Ви отримаєте доступ до електронного кабінету, згідно логіну та паролю вказаного в додатковій угоді.
Споживач в будь-який момент може змінити пароль на будь-який інший. Для цього необхідно в електронному кабінеті вибрати "Змінити пароль". В цьому випадку пароль який був вказаний в додатковій угоді втрачає свою актуальність.