Допомога з реєстрацією

Ви потрапили на сторінку реєстрації електронного кабінету для непобутових споживачів, для користування Сервісом Оператора. Для успішної реєстрації необхідно пройти три кроки, відправити дані на сервер і отримати позитивну відповідь.

ВКЛАДКА "ДОГОВІР"

Повинні бути коректно заповнені всі поля відповідно укладеного договору з РЕМ.

ВКЛАДКА "БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ"

У разі, якщо не будуть надані банківські реквізити споживачем, доповнення до договору укладено не буде. Незалежно від того, зроблено це через сайт або в РЕМ.

ВКЛАДКА "КОНТАКТНІ ДАНІ"

Обов'язково необхідно ввести електронну адресу, на яку буде направлений електронний примірник додаткової угоди. Також данна електронна адреса бере участь в організації документообігу між споживачем та ПрАТ "Кіровоградоблнерго".

РЕЄСТРАЦІЯ

Для відправки даних необхідно скористатися кнопкою "Відправити". У разі негативної відповіді, необхідно перевірити правильність введених даних і повторно відправити дані. У разі повторної негативної відповіді, зверніться до відповідного РЕМу для укладення додаткової угоди.

ДОДАТКОВА УГОДА

Додаткова угода прийде на електронну адресу, яка була вказана при реєстрації. Необхідно ознайомитися з текстом угоди і перевірити дані, які ідентифікують споживача.
У разі, якщо дані, про споживача, не відповідають дійсності, можна спробувати повторно оформити реєстрацію через сайт або прийти в РЕМ для внесення уточнень в базу клієнтів ПрАТ "Кіровоградобленерго".
У разі, якщо дані про споживача відповідають дійсності, необхідно роздрукувати даний документ, в двох примірниках, підписати з боку споживача і надати в РЕМ.

ПІСЛЯ ПІДПИСАННЯ ДОДАТКОВОЇ УГОДИ

Після підписання додаткової угоди з обох сторін, на електронну адресу споживача прийде лист з посиланням. Вам необхідно буде скористатися цим посиланням. Тільки після цього, Ви отримаєте доступ до електронного кабінету, згідно логіну та паролю вказаного в додатковій угоді.
Споживач в будь-який момент може змінити пароль на будь-який інший. Для цього необхідно в електронному кабінеті вибрати "Змінити пароль". В цьому випадку пароль який був вказаний в додатковій угоді втрачає свою актуальність.